Počáteční oznámení

Zdravím vás,

jmenuji se Frolda a vy jste zavítali na mé stránky.

Na tomto místě budu soustřeďovat veškerou svou literární, ale i výtvarnou tvorbu, kterou si můžete přečíst, nebo prohlédnout a pokud budete chtít, můžete mi zanechat i nějakou zpětnou vazbu nebo reakci. Budu velice vděčný.

V současné době je většina povídek nedoplněná. Pochopitelně nejsem bláhový a nepublikuji prázdné stránky, ale rozhodl jsem se, že všechna má díla projdou revizí (především pravopisnou, ale starší díla se dočkají i stylistické revize, neboť má první díla jsem začal publikovat už v 13 letech a to už je nějaký ten pátek).

Všechna díla, která už zde publikována jsou, revizí prošla. Do některých povídek jsem zasahoval jen minimálně, neboť nebylo třeba je nijak zvlášť upravovat (obzvlášť u překladů), do některých už jsem pochopitelně musel zasáhnout více, ne-li je přímo celé přepsat.

Revize je velmi časově náročná, proto díla budou přibývat postupně. Jako první bych chtěl konečně doupravit Fallout: Equestrii. Překlad to je velice hrubý a teprve od nějaké deváté kapitoly jsem se domluvil se schopným korektorem, který z toho udělal čitelnou věc.

A pokud jste to dočetli až sem, tak gratuluji, potěšili jste mě 🙂

Frolda

1 komentář u „Počáteční oznámení“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *